Rešavanje problema pasa lutalica

Kome da prijavim pojavu većeg broja pasa lutalica u ulici Kralja Petra I u Lazarevcu?
Kategorija: Komunalije Logituda: 44°49'0" Sever Latituda: 20°28'0" Istok Status: Aktivan problem 01.12.2015. ( Problem je prijavljen pre 1104 dana. ) , Beograd
Broj sugrađana koji smatraju da je ovo problem visokog prioriteta: 0
Podržavam
Slični problemi
Trenutno ne postoje slični problemi.
*
KOMENTARI KORISNIKA
Poslednji komentari
Trenutno ne postoji ni jedan komentar
Napišite komentar
Pošaljite komentar